Koupelny

Kooperace s předními dodavateli

Nikdy jsme netvrdili, že jsme dokonalí a zvládáme naprosto cokoliv. Naopak, rádi spolupracujeme s ověřenými dodavateli a spojení našich know-how je vždy zárukou 
100% spokojenosti našich klientů. Sami se přesvědčte o tom, jak nám to ve spolupráci s našimi dodavateli klape!

✓ Kooperace s koupelnovými studii

✓ Několikaleté zkušenosti týmu profesionálů

✓ Kooperace s kvalitními stavebními firmami

✓ Know-how s cílem lepšího výsledku

✓ Pomoc s návrhem, dodávkou i montáží

Spolupráce se studii - VK Montera
KONTAKTUJTE NÁS

Kooperací s odborníky vám pomůžeme k lepšímu domovu

Ať už se jedná o prodej obkladů nebo sanitární keramiky, v obou případech vám poradíme, které české i zahraniční dodavatele máme ověřené a od kterých se opravdu vyplatí nakupovat. Až si nové obklady, dlažbu nebo sanitární keramiku vyberete, pomůžeme vám s jejich montáží (případně pokládkou) - předtím vám samozřejmě zajistíme dodání veškerého materiálu až k vám domů.

S jakými značkami víme, že se vyplatí spolupracovat a naši klienti těží z naší vzájemné kooperace? Jedná se o spolupráci s firmami:

  • SIKO
  • Ptáček
  • MK Keramika
  • Los Kachlos
  • Gienger
  • MB Keramika

Kromě koupelnových studií spolupracujeme i se stavebními firmami, pro které zajišťujeme realizaci dokončovacích prací, jako je pokládka dlažeb nebo montáž keramických obkladů.

Zavolejte nám nebo napište pomocí formuláře níže a my vám rádi poradíme, jak vybrat vhodnou sanitární keramiku do vaší nové koupelny nebo vám přijedeme položit krásnou novou dlažbu...

TIP NA ZÁVĚR: Práce v oboru stavebních prací vám není cizí a právě hledáte nové zaměstnání v okolí Uherského Hradiště či Starého Města? Podívejte se na naši nabídku volných pracovních míst a třeba si vyberete právě u nás!

Kontaktní formulář